Lion, svetao, prostran

Šifra nekretnine : 4565

Izdavanje 1.250 € - Stan
71.00 m23.0 SobeCG IV/VII  Štampaj
Lokacija: Lipov Lad Ulica: Bulevar Kralja Aleksandra standardna Telefonskih linija: 1 namešten 

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra, u naselju Lion.

Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom za život.
Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, velike zastakljene lođe, dve komforne spavaće sobe i kupatila.
Stan je svetao, osunčan i veoma funkcionalan, sa odlično iskorišćenim prostorom. Zahvaljujući odličnoj lokaciji, odlično je povezan sa svim delovima grada, dok se u neposrednoj blizini nalaze marketi, pijaca, restorani, kafići, škole, gradski prevoz i svi sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan život.

Stan je useljiv od 01.06.
Posrednička naknada koju plaća zakupac iznosi 50% od prve mesečne zakupnine.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Lođa
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • JAVNI PREVOZ:Autobus, Trolejbus, Tramvaj, Voz
  • OPREMLJENOST:PVC stolarija
  • PONUDA:Specijalna ponuda
  • PRISTUP:Lift
  • STANJE:Useljivo
  • UREĐAJI:Klima, Interfon, Telefon, Video nadzor, , ,
Nekretnina na mapi

Agent: Darka Nedović

Agent

Detalji o agentu…
Ponuda Agenta 215

Kontakt

Loading...

Slične nekretnine

Stan-Izdavanje

Bulevar, kod Kluza, lepo namešten

2.0 | 35m2 | 680 €
Nov stan u novoj kvalitetnoj zgradi. . Kompletno kvalitetno namešten do najsitnih detalja, uključujući i posudje. LG TV, LG mašina za pranje i sušenje veša, ugradjeni plakari farbani medijapan sa osvetljenjem unutra. Trosed i krevet ručni rad, dušek od memo-pene. Kuhinja Franke sudopera i slavina, radna ploča kompozit Rehau, Blum okovi, aspirator Faber, šporet i frižider Gorenje. Sve je novo i malo upotrebljavano. LED rasveta u stanu, sa dimerima. Drvo-aluminijum stolarija vrhunskog kvaliteta. Parket hrast 21mm natur klase. Sastoji se od predsoblja sa velikim plakarom, kupatila sa tuš kabinom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe sa ugradjenim plakarom i francuskog balkona. Zgrada je prelepa i spolja i iznutra, video nadzor sa 8 kamera, lift. Useljiv odmah. Posrednička nadoknada koju plaća zakupac iznosi 50% od prve mesečne zakupnine.
#4456
Detaljnije
Stan-Izdavanje

Vukov Spomenik, prostran, novo

2.0 | 40m2 | 650 €
Izdaje se kompletno namešten, svetao i funkcionalan dvosoban stan, na odličnoj lokaciji kod Vukovog spomenika. Novija zgrada, visokog kvaliteta. Stan se nalazi u mirnom kraju, odmah uz glavne gradske linije, fakultete, markete i sve neophodne sadržaje. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Opremljen je svim potrebnim uređajima. Stan je odmah useljiv. Posrednička nadoknada koju plaća zakupac iznosi 50% od prve mesečne zakupnine.
#4266
Detaljnije
Stan-Izdavanje

Namešten, dve spavaće sobe, odmah useljiv

2.5 | 56m2 | 420 €
U ulici Mihaila Bulgakova, na odličnoj lokaciji, odmah iznad Nis pumpe na Mirijevu nudimo stan u novijoj zgradi. Kompletno namešten. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe i tri terase. Svetao, prostran i vrlo funkcionalan. Izdaje se na duži vremenski period. Orijentisan ka dvorištu i zelenilu. Odmah useljiv! Posrednička nadoknada koju plaća zakupac, iznosi 50% prve mesečne zakupnine. Izdavanje stanova, izdavanje stanova Beograd, Аренда квартир в Белграде
#2397
Detaljnije