Kula, St. Regis, pogled na ceo grad

Šifra nekretnine : 4467

Izdavanje 5.000 € - Stan
86.00 m23.0 SobeCG XXI/XLII  Štampaj
Lokacija: Beograd na vodi Ulica: Nikolaja Kravcova novogradnja Telefonskih linija: 1 Godina gradnje: 2024 namešten 

Luksuz bez premca u najvišoj zgradi u regionu, sa izvanrednim pogledom na reku.
Dizajnerski pečat ostavio je poznati arhitektonski studio tako da je stanu dat vanredno lep estetski utisak. Prelepo je opremljen do najsitnijih detalja i spreman da se u njemu počne živeti, odmah.
Sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka koji ima direktan i neometan pogled na reku i ceo grad, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, master spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, gostinskog toaleta i vešernice.
Stanarima Kule Beograd je obezbeđen direktan pristup luksuznim hotelskim sadržajima: St. Regis bar, spa centar, teretana, sauna i bazen.
Visoka bezbednost sa 24/7 recepcijom i batler uslugom.
Garažno mesto uračunato u oglašenu cenu.

Posrednička nadoknada koju plaća zakupac iznosi 50% prve mesečne zakupnine.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža,
  • JAVNI PREVOZ:Autobus, Trolejbus, Tramvaj, Voz,
  • OPIS:Lux
  • OPREMLJENOST:Sigurnosna vrata, Alu stolarija
  • PLAĆANJE:Depozit
  • PONUDA:Specijalna ponuda
  • PRISTUP:Lift, Rampa za invalidska kolica
  • STANJE:Odmah useljiv
  • UREĐAJI:Klima, Interfon, Internet, Kablovska TV, Telefon, Video nadzor, , , ,
Nekretnina na mapi

Agent: Miljan Krvavac

Agent

Detalji o agentu…
Ponuda Agenta 162

Kontakt

Loading...

Slične nekretnine

Stan-Izdavanje

Kula St. Regis, pogled na ceo grad

3.0 | 90m2 | 5.000 €
Luksuz bez premca u najvišoj zgradi u regionu, sa izvanrednim pogledom na reku. Nudimo Vam stan koji se sastoji od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka koji ima direktan i neometan pogled na reku i ceo grad, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, master spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, gostinskog toaleta i vešernice. Stan je odmah useljiv i pogodan kako za stanovanje, tako i za reprezentativni poslovni prostor. Stanarima Kule Beograd je obezbeđen direktan pristup luksuznim hotelskim sadržajima: St. Regis bar, spa centar, teretana, sauna i bazen. Visoka bezbednost sa 24/7 recepcijom i batler uslugom. Mesečna zakupnina za garažno mesto: 300 €. Posrednička nadoknada koju plaća zakupac iznosi 50% prve mesečne zakupnine.
#4562
Detaljnije
Stan-Izdavanje

Kula St. Regis, dizajnerski opremljen

3.0 | 86m2 | 5.000 €
Luksuz bez premca u najvišoj zgradi u regionu, sa izvanrednim pogledom na reku. Dizajnerski pečat ostavio je poznati arhitektonski studio tako da je stanu dat vanredno lep estetski utisak. Prelepo je opremljen do najsitnijih detalja i spreman da se u njemu počne živeti, odmah. Sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka koji ima direktan i neometan pogled na reku i ceo grad, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, master spavaće sobe sa sopstvenim kupatilom, gostinskog toaleta i vešernice. Stanarima Kule Beograd je obezbeđen direktan pristup luksuznim hotelskim sadržajima: St. Regis bar, spa centar, teretana, sauna i bazen. Visoka bezbednost sa 24/7 recepcijom i batler uslugom. Garažno mesto uračunato u oglašenu cenu. Posrednička nadoknada koju plaća zakupac iznosi 50% prve mesečne zakupnine.
#4466
Detaljnije
Stan-Izdavanje

Senjak, odmah useljiv, luksuzan

5.0 | 150m2 | 5.000 €
Izdaje se ekskluzivan stan u lepoj zgradi na Senjaku. U prestižnom delu Senjaka, u blizini ambasada, internacionalnih škola, vrhunskih restorana i kafića. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa trpezarijskim delom, moderne kuhinje, prostrane terase idealne za uživanje, odvojenog spavaćeg bloka sa četiri spavaće sobe, dva luksuzno opremljena kupatila i dodatnog toaleta. Namešten je i omogućava zakupcima da ga dodatno prilagode svojim potrebama. Vrlo svetao, prostran. Trostrano orjentisan, odmah useljiv. Dodatne pogodnosti: teretana u zgradi na raspolaganju stanarima, dve garaže i dva dodatna parking mesta, prostrana ostava. Posrednička nadoknada koju plaća Zakupac, iznosi 50% prve mesečne zakupnine.
#3772
Detaljnije