Kosmaj, Velika Ivanča, građevinsko zemljište

Šifra nekretnine : 3253

Prodaja 9.000 € - Plac
10.00 ari Štampaj
Lokacija: Velika Ivanča Ulica: Velika Ivanča 

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno zemljište podno planine Kosmaj.
U Velikoj Ivanči, na samo 15 minuta vožnje od vrha Kosmaja, prodaju se pojedinačni placevi iz većeg kompleksa od 1.27 -ravni, pravilnog oblika, sa jednim delom u blagom padu i otvorenim pogledom na kosmaj i Bukulju.
Mogučnost biranja veličine placa

Nalazi se pored asfaltnog puta sa dostupnom el. strujom i gasnom mrežom.

Uknjiženo, bez tereta, vlasnik 1/1. Parcelacija odmah nakon dogovora sa kupcem, mogućnost biranja veličine placa (minimum 10ari)

Idealno za vikendicu, porodičnu kuću, Eko-projekat, investitore.

Za više informacija nazovite nas.

Posrednička nadoknada koju plaća kupac iznosi 2% od ukupne kupoprodajne cene.

Dodatne karakteristike

  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • ENERGENT:Struja
  • INFRASTRUKTURA:Put, Elektro priključak, Gasovod
  • JAVNI PREVOZ:Autobus
  • PONUDA:Specijalna ponuda
Nekretnina na mapi

Agent: Uroš Ivković

Agent

Detalji o agentu…
Ponuda Agenta 99

Kontakt

Loading...

Slične nekretnine

Plac-Prodaja

Plac za gradnju, Mirijevo

8.46ari | 220.000 €
U prilici smo da vam ponudimo građevinsku parcelu na Mirijevu. Površina parcele je 8,46 ari sa pripadajućom ulicom, konekcijom za plac. Parcela je uknjižena, postoje lokacijski uslovi. Prema lokacijskim uslovima index izgradjenosti je 1.0. Predvidjena spratnost je P+2+PK. Odlično pozicionirana, u nepoosrednoj blizini se nalazi Mirijevski bulevar, 7 Beogradska gimnazija, TC Karaburma, stanice GSP-a. Za više informacija kontaktirajte nas. Posrednička nadoknada koju plaća kupac iznosi 2% od kupoprodajne cene. Posrednička nadoknada iznosi 2%
#3252
Detaljnije
Plac-Prodaja

Plac za gradnju kuće ili manje zgrade, Zvezdarska šuma

5.13ari | 295.000 €
Plac za gradnju manje zgrade ili veće kuće. Predviđena je spratnost P+2+PK . Index izgradjenosti max 1. Zauzeće 30%. Nalazi se u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, blizu ulice Milana Rakića. Veliki front placa. Deo koji je do ulice je širi deo placa, a uža strana je ka parkingu. Direktan pristup sa dve strane. Dobra povezanost sa ostalim delovima grada. Čistovlasništvo 1/1. Posrednička nadoknada koju plaća kupac, iznosi 2%
#3315
Detaljnije